Так як вона побудована зі сталі, то згідно з підрахунками, при температурі в +32 градуси вежа "витягується" на чотири сантиметри. На жаль, додаткові сантиметри не допоможуть нашій вежі піднятися вище 15 місця в списку найбільш висотних споруд людства. На 14 місці радіо і телевізійна вежа Тяньцзінь, яка вища за нашу на 14 (!) метрів.
І все ж вінницька телеантена хоч і не вища всіх, але дуже примітна і унікальна навіть в компанії башт-акселератів світу. Справа в тому, що вона серед подібних висотних будівель є самим заслуженим ветераном, так як була споруджена ще в 1961 році. У двадцятці найвищих споруд світу немає і вже ніколи не буде подібних "аксакалів". Для довідки скажу, що серед 35 веж, що входять до довідкової добірки Вікіпедії, лише паризька і токійська телевежі старіші за нашу. До речі, японська вежа з 1958 року змогла пропустити через свій оглядовий майданчик більше 150 мільйонів туристів. Наша вежа таких рекордів встановлювати не мала можливості через відсутність функціональних можливостей.
Через відсутність оглядового майданчика доступного туристам наша вежа не входить до Всесвітньої федерації висотних башт (The World Federation of Great Towers), унікальне співтовариство, яке об\'єднує не людей, а споруди.
Туди ж зачинені двері і для найбільш високої вежі в Україні - вежі на Сирці в Києві. Цікава історія створення її проекту. Він був зроблений київським проектним інститутом у рамках конкурсу для Москви, але там вирішили будувати бетонну конструкцію. Так що стало в нагоді дома. І тим не менш "матері міст руських" знадобилося цілих 12 років, щоб побудувати споруду вище, ніж в обласному центрі над Бугом.