Телефон: 0432 57-18-10 0432 57-18-11

Сайт

Дошкільний навчальний заклад №3 "ПЕРЛИНКА"

У листопаді 2006 відкрито новий Дошкільний навчальний заклад №3 “Перлинка” з дванадцятигодинним режимом роботи.

Дошкільний заклад розрахований на 110 місць – 6 груп: дві групи для дітей раннього віку і 4 – для дітей дошкільного віку.

Усі групи укомплектовано відповідно до віку дітей.

Матеріально-технічна база закладу знаходиться на належному рівні: облаштовані групові кімнати, коридори, медичний кабінет, музичний та спортивний зали. Придбано значну частину твердого та м’якого інвентарю, посуд, медтехніку методичну та дитячу літературу, іграшки, посібники відповідно до вимог діючих програм.

Створено належні умови для перебування дітей в даному закладі. Відповідно до вимог обладнано територію дитячих майданчиків. Розпочалась робота над озелененням території.

Обслуговуючим персоналом дошкільний заклад забезпечений повністю.

У складі педагогічного колективу – 12 вихователів. Рівень професійної кваліфікації педагогів достатній, з вищою педагогічною освітою. Очолює заклад Антонюк Вікторія Володимирівна.

Керуючись Конституцією України, Державною національною програмою “Освіта”, Законом “Про дошкільну освіту” та програмою виховання і навчання дітей дошкільного віку “Дитина” педагогічна діяльність колективу спрямована на розв’язання проблем успішного та гармонійного розвитку особистості дитини, зміцнення та збереження фізичного та психічного здоров’я дітей, надання їм необхідних знань, умінь та навичок у підготовці до навчання в школі.

Важливим питанням є соціальна адаптація дітей до умов життя серед однолітків та дорослих, виховання ціннісного ставлення до навколишнього, природи, людей.

Планується робота над вирішенням проблеми створення атмосфери психологічного комфорту для дітей.

Робота дошкільного навчального закладу потребує:

  • забезпечення виховання емоційного комфорту та добробуту;
  • створення внутрішньої передумови для подальшого психічного та особистісного розвитку дітей;
  • розширення світогляду дошкільнят та встановлення закономірних зв’язків, явищ оточуючої дійсності;
  • робота над мовленнєвим розвитком дітей з метою відродження національних традицій, духовності, культури.

Переглядів: 5209
Поширень: 0