Освітній простір Вінницьких навчальних закладів в умовах війни

Сьогодні у навчально-виховному процесі певним чином зміщено деякі акценти: якщо до повномасштабного вторгнення максимум уваги приділяли освітній програмі, то сьогодні не менш важливими аспектами стали патріотичне виховання, волонтерство: діти працюють на допомогу ЗСУ, формують «гуманітарку», збирають кошти під час благодійних заходів.

Актуальним є створення якісної соціально-психологічної підтримки в навчальних закладах – це запорука стабілізації психоемоційного стану, комунікації підлітків, це сприяє їх соціалізації. 

Про налагоджено у Вінницькому ліцеї № 18 – розповіла в ефірі проекту «Рефлекторія» його директорка, депутатка Вінницької міської ради Катерина Поджаренко.

"Враховуючи те, що у нашому Ліцею створено досить якісне укриття, яке може прийняти одночасно понад півтори тисячі осіб, в січні ми розпочали навчальний семестр в «живому» форматі. В разі потреби – учні та вчителі організовано спускаються у сховища, де обладнані місця для перебування, є санітарні кімнати, працює водопостачання та вентиляція, медичний пункт, наявний мінімальний комплект харчів." - говорить Катерина



Переглядів: 1346
Поширень: 0