На фестивалі «Свято відчуттів» в Карлсруе вперше побувала делегація з Вінниці

22 квітня міські голови Вінниці і Карлсруе підписали угоду про побратимство між двома містами. Як повідомляє Вінницька міська рада, з цієї нагоди вінницька делегація вперше взяла участь у фестивалі «Свято відчуттів», яке щороку проводять у німецькому місті.

Упродовж двох днів фестивалю жителям і гостям Карлсруе пропонували поринути у світ позитивних емоцій, цікавих вражень і смаків. Вінниця на ньому представила сувенірну продукцію від @BYVI: ляльки-мотанки, екоторби, патріотичні прикраси, виготовлені вінницькими майстрами і майстринями, промоційну продукцію, а також впізнавані вінницькі гастрородзинки.

«Карлсруе – багатокультурне місто, це дуже помітно, тому що до нас підходили представники абсолютно різних національностей. Фотографувалися, купували нашу продукцію, розпитували про Вінницю, висловлювали свою підтримку Україні у війні, яку розпочав російський агресор. Шаленою популярністю користувалися наші вінницькі гірчиця з медом, хрін та пастила. Німкені із задоволенням купували екоторбини від BYVI та прикраси з українською символікою. А на майстер-класах німці й українці, які нині мешкають у Карлсруе, разом створювали патріотичні вироби, – розповідає директорка Офісу туризму Вінниці Тетяна Маєвська. – До речі, представники товариства “Українці в Карлсруе” на початку вторгнення один з перших вантажів допомоги відправили саме у Вінницю. Неочікувані та щемливі зустрічі з українцями та навіть вінничанами, які переїхали в місто в різні роки, доводять, що Україна з її незламним народом нині є прикладом для усієї Європи».

Стенд Вінниці був розташований на площі біля ратуші, поряд зі стендом німецько-українського товариства «Українці в Карлсруе», що здійснює великий вплив на розвиток і сприяння культурним та суспільним зв’язкам з Україною. На фестивалі вони провели благодійний ярмарок, гроші і пожертви з якого мають спрямувати на гуманітарні проекти в Україні. Також два дні поспіль вони влаштовували воркшопи від професійних майстринь: з виготовлення ляльок-мотанок, розмальовування гіпсових фігурок, Петриківського розписи та інші.

Таким чином відвідувачі фестивалю змогли більше дізнатися про Україну і зокрема Вінницю, придбати традиційні вироби ручної роботи, сувеніри та речі з українською символікою. У буклетах, які роздавали під час події, німецькою мовою було розкрито ряд паралелей між Вінницею і Карлсруе, про які також можна прочитати за посиланням.


Переглядів: 1172
Поширень: 0