У Вінниці ліцей № 9 співпрацюватиме з низкою міських установ

Напередодні, 17 квітня заклад «Вінницький літературно-меморіальний музей М.М.Коцюбинського», бібліотека-філія № 1 ЗК «Вінницька міська централізована бібліотечна система» та КЗ «Вінницький ліцей № 9» підписали Меморандум про співпрацю.

Ця тристороння угода укладалася з метою обміну знаннями та інформацією між закладами культури та освіти, а також для створення спільних проєктів і досліджень.

«Підписання Меморандуму матиме позитивний вплив на розвиток взаємовідносин між закладами. Головною метою співробітництва є залучення молоді до національної й світової історико-культурної спадщини з метою формування громадянина України з високим національним культурним потенціалом. Також покращиться активність користувачів бібліотечним фондом, що наблизить книги до користувачів», – говорить директорка Вінницького літературно-меморіального музею М. М. Коцюбинського Лариса Кравченко.

Крім того, угода сприятиме й художньо-естетичному вихованню дітей та молоді і проведенню спільних заходів.

«Ми провели багато хороших, змістовних заходів з бібліотекою-філією № 1, а відтепер матимемо більше можливостей та ресурсів для організації різнопланових заходів. Тож у нас виходить освітньо-просвітницько-культурний трикутник, який стане майданчиком для обміну знаннями й інформацією», – зауважив директор КЗ «Вінницький ліцей № 9» Олександр Козлов.

Майбутні спільні заходи – це гарна платформа для соціалізації та інтеграції різних груп населення, зокрема дітей, молоді та дорослих.

«Сподіваємось, що ми будемо хорошою точкою опори для освіти, культури та працівників таких галузей. Адже у нас одна спільна справа – це виховання дітей, організація їхнього дозвілля, розвиток їхнього інтелектуального та культурного зростання», – говорить директорка ЗК «Вінницька міська централізована бібліотечна система» Олена Заквацька.

Співпраця закладів буде здійснюватися за наступними напрямами:

  • участь у підготовці та проведенні спільних соціокультурних заходів та творчих проєктів;
  • обмін запрошеннями для участі в заходах, науково-методичних конференціях, семінарах, фестивалях, конкурсах, що проводять сторонами меморандуму;
  • залучення співробітників для проведення теоретичних та практичних занять на відповідних освітніх програмах;
  • організація взаємовикористання інформаційних ресурсів;
  • участь у підвищенні професійного рівня діячів різних галузей шляхом організації тренінгів, конференцій, семінарів тощо;
  • обмін та поширення інформації про заходи, які проводять сторони меморандуму.

Джерело: ВМР



Переглядів: 803
Поширень: 0