Як захиститись від шахраїв та створити надійний пароль: поради кіберполіції

Правоохоронці наголошують на важливості створення міцних паролів для використання в соціальних мережах та банківських додатках. Експерти кіберполіції рекомендують використовувати складні комбінації символів, які не включають особисту інформацію про себе або близьких. Особливо важливо уникати використання ім'я, прізвища, адреси, номера телефону чи інших особистих даних у якості пароля. Також не рекомендується використовувати свої уподобання та хобі для створення паролю.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Подібні комбінації в першу чергу приходять на гадку зловмисникам, які прагнуть заволодіти чужими коштами. Також не варто створювати один пароль для різних застосунків та соціальних мереж. В ідеалі – для кожного сервісу повинен бути свій пароль.

Тому правоохоронці рекомендують замінити усі ненадійні паролі на складніші. Крім того, щоб убезпечити свій захист в соціальних мережах, варто також встановити двофакторну систему аутентифікації. Під час налаштування такої функції для входу до вашого акаунту, крім логіна та пароля, потрібно зазначити електронний ключ або код підтвердження, що повинен надійти на смартфон, електронну скриньку або у відповідний застосунок.

Це слід робити в тих випадках, коли вхід до вашого акаунту здійснюватиметься з невідомого браузера або мобільного пристрою.

Як «двофакторка» захищає від шахраїв? Навіть якщо шахрай дізнався ваш пароль, він не зможе отримати доступ до вашого облікового запису без додаткового підтвердження. Шукайте таку функцію в налаштуваннях або переходьте за посиланнями й налаштовуйте багатофакторну автентифікацію до своїх акаунтів. Така функція може ще називатися двоетапною перевіркою. Тож будьте пильними та не дайте шахраям себе ошукати.



Переглядів: 524
Поширень: 0