Навколишній простір має бути зручним, функціональним і естетично привабливим. Тому власники, які бажають йти в ногу із часом, звертають увагу на актуальні дизайнерські тенденції. Трендам цього року притаманні неординарні поєднання, енергоефективні рішення та функціональність.

Смілива еклектика

Нестандартні поєднання елементів із різних епох, культур і стилів — це ознаки еклектики. Металеві поверхні комбінують із теплою текстурою деревини, а технологічні прилади — з вінтажними шафами. Лаконічні комоди на замовлення доповнюють яскравими фактурними килимами та шторами. У моді все, що надає інтер’єрам життя, об’ємності та історії. До ключових аспектів стилю відносяться:

  • збалансоване використання яскравих і нейтральних кольорів;
  • поєднання різних текстур і матеріалів;
  • гармонійні комплекти з антикварних предметів, сучасних меблів і вінтажного декору;
  • створення цілісного образу з контрастних елементів;
  • використання теплого точкового освітлення.

Унікальні еклектичні простори відображають різнобічну особистість і неординарні вподобання власника.

Скандинавські мотиви: естетична простота

Лаконічний скандинавський дизайн кілька років поспіль займає місце в топі популярних стилів. Прості конструкції та кольори поєднуються зі стриманою елегантністю і зручною функціональністю. Характерні ознаки сканді: нейтральні забарвлення, прямі форми та натуральні матеріали. Також йому притаманні:

  • відкриті простори та планування;
  • високі панорамні вікна;
  • природні матеріали: дерево, скло, кераміка, камінь, цегла й метал;
  • мінімальний, але стильний декор.

Загальну простоту урізноманітнюють цікаві акценти: авторські світильники, флористичні картини, яскраві принти, сучасні скульптури та автентичні гобелени.

Тренд на функціональність

Актуальний тренд сьогодення — практичність і багатофункціональність довкілля. Сучасний дизайн має адаптуватися до потреб людини, не втрачаючи при цьому індивідуальності та характерних рис. Меблі, які можуть змінювати форму і функцію, дають змогу ефективно використовувати простір. Наприклад, ліжка-трансформери та розкладні столи економлять площу, а вбудовані системи зберігання підтримують порядок та охайний вигляд житла. Мають попит мультифункціональні приміщення: кімната-кабінет стає ввечері домашнім кінотеатром, а вітальня за потреби перетворюється на гостьову спальню.

AD_4nXcHxFc15RuwiELpf8WJCA0Gpw1h9CB11kvmvAiJnxeLDXfhzTzxrM9x29l0YiLolarHgQCZAlJb-RBOZGpusRXV1G5zY2IOqNVnt3cngMyEjs6bkCqMkZNuo_BNrYUxAHd3k-d0ivgOJPeJ4uJUraseG03F?key=cSvcm8GVLIFhMzdbk6aWIQ

Екологічність і фітодизайн

Використання екологічно чистих матеріалів і енергоефективних приладів зменшує вплив на довкілля та покращує якість життя. До того ж у концепцію гарно вписується фітодизайн, а саме: живі рослини та квіти. Вони додають інтер'єрам гармонійності та природності, а також очищують повітря. Є багато варіантів флористичного оформлення приміщень: від традиційних квітів у горщиках до вертикальної стіни. Зелені рослини заспокоюють після важкого дня та знімають втому з очей. Також натуральна флора гармонізує мікроклімат і додає в інтер'єри стильних акцентів. 


Переглядів: 348
Поширень: 0