У Вінниці пройшов захід для молоді, присвячений історії міста та нетворкінгу: як це було

Вчора, 7 серпня, у Вінниці в креативному просторі «Артинов» відбувся захід, який мав на меті створити комфортне середовище для внутрішньо переміщених осіб і місцевої молоді шляхом підвищення знань про місто та організації неформального нетворкінгу. Подія була спрямована на допомогу молоді у подоланні комунікаційних бар'єрів, знаходженні однодумців, і основним об'єднуючим фактором стала історія Вінниці. Захід також фокусувався на підвищенні знань про місто та приверненні уваги до вивчення історії України.

Про це повідомляє Вінницька міська рада. 

Захід зібрав понад 40 осіб віком від 16 до 21 року, а програма була насиченою та цікавою.

На початку зустрічі молодь вшанувала хвилиною мовчання українських воїнів, які загинули у російсько-українській війні. Після цього організатори розпочали знайомство з аудиторією, що допомогло створити дружню атмосферу та підготувати молодь до подальших активностей.

Серед іншого для молоді провели:

  • тематичний квіз, присвячений історії Вінниці та України, що сприяло підвищенню знань про рідне місто та його багату історичну спадщину.
  • гру «Мафія» і «Таємнича Вінниця». Учасники поділилися на групи: одні грали в популярну гру «Мафія», інші – у «Таємничу Вінницю», яка поєднує елементи квесту та пізнання історичних фактів про місто.
  • розіграш призів.

Учасники заходу висловили своє задоволення від участі у події. Вони зазначили, що такий формат дозволив не лише дізнатися більше про історію Вінниці, але й знайти нових друзів та відчути себе частиною великої дружньої спільноти.

«Мені дуже сподобалося! Я дізналася багато нового про Вінницю та зустріла чудових людей. Такі заходи допомагають нам відчути себе частиною спільноти та знайти підтримку серед однолітків», – поділилася враженнями одна з учасниць заходу Аліна.

За словами начальниці відділу молодіжної політики ВМР Юлії Мончак, такий захід став важливим кроком в інтеграції молоді ВПО та місцевих жителів.

«Він показав, що спільні зусилля, спрямовані на підвищення знань та розвиток комунікаційних навичок, які допоможуть створювати комфортне середовище для всіх учасників», – сказала вона.

Подію реалізували в межах програми UPSHIFT, яку у Вінницькій області впроваджує ГО «ВільнОсвіта» за підтримки ЮНІСЕФ та уряду Бельгії. Метою програми є підтримка молодіжних ініціатив та розвиток їхнього потенціалу через освіту та творчість.



Переглядів: 414
Поширень: 0