Україна здобула ще одну медаль на Олімпіаді-2024: подробиці

Українська борчиня вільного стилю Ірина Коляденко зустрілася у фіналі Олімпійських ігор-2024 у ваговій категорії до 62 кг з японкою Сакурою Мотокі, яка є срібною та бронзовою призеркою чемпіонатів світу. Коляденко програла з рахунком 1:12 і здобула срібну медаль.

Про це пише видання Zaxid.net.

На шляху до фіналу Коляденко перемогла борчиню з Монголії Пуревдорджийн Орхон, у чвертьфіналі – представницю Болгарії Біляну Дудову, а у півфіналі – Айсулуу Тинибекову з Казахстану, якій програла на минулій Олімпіаді у півфіналі.

У фінальному поєдинку Коляденко першою заробила очко, але воно було єдине. Сакура Мотокі набрала 4 очки в першому періоді і ще 8 у другому, завоювавши золото. Ірина Коляденко принесла Україні п'яту срібну медаль на Олімпіаді в Парижі.