Як ветерану отримати компенсацію  за переобладнання авто на ручне керування: перелік документів

Департамент соціальної політики Вінницької міської ради пояснив, як захисники з інвалідністю можуть отримати компенсацію за переобладнання автомобіля на ручне керування. Відповідний порядок було затверджено виконкомом міськради.

Про це інформує Вінницька міська рада.

Для отримання пільги потрібно перебувати на обліку в департаменті соціальної політики та в Єдиному муніципальному реєстрі осіб, які мають право на пільги, доплати та послуги коштом Вінницької громади, як особа з інвалідністю внаслідок війни.

Сума компенсації – до 35 тисячі гривень.

Для отримання компенсації потрібно подати до Управлінь соціального захисту населення («Лівобережне» або «Правобережне») на ім’я міського голови, а також копії наступних документів з пред’явленням оригіналу:

  • паспорт або ID-картка з довідкою про реєстрацію місця проживання;
  • довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків довідка про взяття на облік ВПО (якщо людина є ВПО);
  • посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни;
  • документ, який підтверджує безпосередню участь у захисті суверенітету і територіальної цілісності України;
  • довідка МСЕК про встановлення групи, причини і строку інвалідності;
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу на ім’я заявника з відміткою про переобладнання автомобіля на ручне керування;
  • форма індивідуальної програми реабілітації особи з інвалідністю, затвердженої наказом МОЗ, або висновку про необхідність забезпечення особи з обмеженнями повсякденного функціонування допоміжними засобами реабілітації (технічними та іншими засобами реабілітації);
  • довідка про відкриття особового банківського рахунку заявника;
  • документи щодо переобладнання автомобіля на ручне керування, а саме: витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо надавача такої послуги; договір про надання послуги з переобладнання транспортного засобу, калькуляція витрат та акту виконаних робіт та наданих послуг; платіжні документи, які підтверджують оплату (чеки, розрахункові квитанції).

Якщо заявник з поважних причин не може особисто подати заяву, це може здійснити без довіреності інший член його сім’ї, близький родич, соціальний працівник.

Протягом п'яти робочих днів з дня отримання заяви департамент соцполітики готує та подає матеріали для розгляду спеціальної комісії з питань призначення компенсації. Після розгляду справи вона ухвалює рішення про призначення компенсації або, за наявності підстав, відмову у ній.

Згодом департамент соцполітики після отримання фінансування з бюджету громади оформлює нарахування коштів на банківську карту заявника.

З приводу отримання пільги або за додатковими консультаціями звертайтеся до управлінь соціального захисту:

  • «Лівобережне», вул. Замостянська, 7: 097-101-45-18; 093-190-83-93; (0432) 50-86-70; 50-86-72.
  • «Правобережне», просп. Космонавтів, 30: 097-101-58-40; 063-856-62-72; (0432) 50-83-88; 50-83-91.


Переглядів: 194
Поширень: 0