Як стати програмістом за 4 місяці

Дізнайтесь на відкритті шведсько-української ІТ-школи Beetroot Academy у Вінниці. Тут викладають практикуючі розробники та дизайнери, серед партнерів – регіональні та міжнародні ІТ-компанії, а навчання проходить у дружній атмосфері. Академія працює за принципом соціального підприємництва – позитивний вплив на суспільство важливіший за прибуток.

Влітку 2018 року Beetroot Academy підписала договір партнерства зі Швецією. Через три роки за підтримки Швеції в Україні буде вже 20 академій. Тепер Beetroot Academy починає працювати у Вінниці. Відкриття відбудеться 22 січня у молодіжному центрі “Квадрат”, вул. Театральна, 15 о 18:00. Деталі – за посиланням.

Засновники школи – шведи Густав Хенман та Андреас Флодструм, відкрили IT-компанію Beetroot у 2012 році. Beetroot підбирає команди розробників для клієнтів з усього світу. У 2018 році Beetroot стала однією з швидкозростаючих ІТ-компаній в Україні. В компанії – домашня атмосфера та корпоративна культура, які подобаються ІТ-фахівцям.

Після революційних подій в Україні засновники Beetroot відкрили Beetroot Academy – корисну для суспільства ініціативу. За 4 роки з’явилося 11 шкіл: в Полтаві, Одесі, Києві, Чернігові, Запоріжжі, Маріуполі, Краматорську, Миколаєві, Кременчуці, Івано-Франківську та в Харкові. В січні 2019 Beetroot Academy запрацює ще у Вінниці та Херсоні.

Курси закінчили більш ніж 1000 людей, 70% із них вже працюють в ІТ. Вони розвивають ІТ-спільноти рідних міст, підвищують свій рівень життя та стають новим середнім класом країни.

В академії періодично є стипендії для різних категорій населення: воїнів АТО, переселенців, людей з інвалідністю. Також Beetroot Academy руйнує гендерні стереотипи про те, що “програмувати можуть лише чоловіки”.

Що викладають в академії

Студенти вивчають Back-End та Front-End розробку, WordPress, Python, UI/UX Design та Advanced JavaScript. Ще 4 курси наразі розробляються. Всі програми побудовані на основі вимог ринку.

Навчання проходить за методом “перевернутого класу”. Вдома студенти дивляться відео із теорією, а на заняттях – програмують або розробляють дизайн. Крім того, Beetroot Academy проводить майстер-класи, лекції, зустрічі із викладачами.

Де працюють випускники

Випускники співпрацюють із клієнтами по всьому світу, відкривають власні студії розробки та дизайну в Україні. Роботи є на сайті академії, а дизайн-роботи – ще й на Behance, де є портфоліо дизайнерів з усього світу.

На відкритті ви зможете послухати про історію заснування та плани Beetroot Academy на майбутнє. Дізнаєтесь про програми курсів, задасте питання та поспілкуєтесь із членами команди школи. А як пройшов 2018 рік в Beetroot Academy – читайте за посиланням.


Переглядів: 3846
Поширень: 1