У Вінниці обговорили особливості соціальної підтримки сімей Захисників і Захисниць

Сьогодні у Вінниці відбулась міжвідомча рада з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції ВПО, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Під час засідання учасники обговорили роботу з сім’ями та людьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг, роботу служби освітньої безпеки, а також діяльність Центрального регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Начальник юридичного відділу Коордштабу Андрій Ладуба розповів про діяльність органу. Так, Координаційний штаб провів 57 обмінів полоненими, за результатами яких додому повернулися понад 3,5 тисячі військовослужбовців та 162 цивільних людини, а також займався репатріацією тіл полеглих.

Андрій Ладуба зазначив. що з моменту створення Центрального регіонального центру спеціалісти опрацювали 14 тисяч звернень, а також провели зустрічі, консультації та здійснили супровід військових, звільнених з полону.

Директорка Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська розповіла про роботу служби соціальної роботи в громаді, що працює з людьми в складних життєвих обставинах.

Про діяльність новоствореного підрозділу «Служба освітньої безпеки» у складі Нацполіції України та роботу офіцера цієї служби у навчальних закладів міста розповіла начальника відповідного відділу Ірина Проценко.

«Наша мета – вчити учнів розв’язувати конфлікти мирним шляхом, виявляти такі негативні явища, як булінг, куріння, в тому числі електронних сигарет, вживання наркотичних речовин тощо. Нашою роботою охоплено 20 закладів загальної середньої освіти, де відповідно працюють 20 офіцерів», – зауважила Ірина Проценко.

Джерело: ВМР


Переглядів: 360
Поширень: 0