Денис Парамонов: «Після 24 лютого 2022 року я вирішив, що SMK Group, власником якої я є, має взяти на себе велику роль у благодійності»

Денис Парамонов: «Після 24 лютого 2022 року я вирішив, що SMK Group, власником якої я є, має взяти на себе велику роль у благодійності»

Засновник та власник компанії SMK Group Денис Парамонов розповів в інтерв’ю журналістам «OBOZ.UA», як його бізнес після початку великомасштабної війни почав стрімко розвивати благодійний напрямок.

Денис Парамонов воліє на акцентувати увагу на труднощах з якими за останні роки стикнулась його компанія SMK Group до якої, зокрема, входять Салтівський та Богодухівський м’ясокомбінати на Харківщини, а також Київський м’ясокомбінат у Білій Церкві на Київщині. Бізнесмен лише підкреслює, що ці проблеми такі ж, як і у всього великого бізнесу в країні — енергетика, кадри та обстріли. 

Окремо Денис Парамонов розповідає про те, що саме збереження висококваліфікованих кадрів SMK Group дозволило підтримувати роботу м’ясокомбінатів групи після 24 лютого 2022 року. Головне було — не допустити зупинки виробництва харчової продукції, яку виробляють ці підприємства, адже саме це давало можливість, наприклад, відкривати склади м’ясокомбінатів та роздавати продукцію усім охочим у перші тижні після 24 лютого, коли багатьом людям у прямому сенсі слова не було що їсти. Також вирішувалось багато, як кажуть, людських питань: евакуація родичів або ж сімей працівників підприємств SMK Group. 

Саме тоді Денис Парамонов вирішив, що його компанія має ще більше розвивати благодійність, якою бізнесмен займається ще з початку 2000-х років. Тому було змінено підходи до роботи Фонду Дениса Парамонова, що створений влітку 2020 року. 

Наприклад, якщо до 24 лютого 2022 року Фонд дуже велику увагу приділяв підтримці театрів, спонсоруванню виставок, видавництву книжок та підтримці спорту, то після початку повномасштабної війни стало зрозуміло, що програми Фонду потрібно розширювати. Наприклад, саме тоді біля воріт м’ясокомбінатів SMK Group стояли люди, які не мали взагалі що їсти і їм безкоштовно роздавали м’ясну продукцію. Тоді з’явилась програма Фонду під назвою «СВОЇ», в рамках якої допомогу почали отримувати жителі деокупованих територій та тих населених пунктів, що знаходяться неподалік лінії зіткнення. Після цього до Фонду почали сотнями надходити прохання про видачу продуктових наборів. В рамках програми «СВОЇ» таку допомогу наразі вже надано 16 тисячам сімей. Причому, підкреслює Денис Парамонов, у багатьох випадках представники Фонду діставалися тих населених пунктів, куди мало то хотів їхати. Там не було ані роботи для місцевих жителів, ані елементарних благ цивілізації, не кажучи вже про постійну небезпеку обстрілів. 

Наразі формат цієї програми з надання допомоги жителям деокупованих сіл дещо змінений, адже держава відновлює туди поставки харчових продуктів, а також евакуює за потреби людей. Натомість Фонд Дениса Парамонова продовжує допомагати тим, хто цього потребує. Зокрема, таку допомогу отримують різноманітні центри, що займаються підтримкою вимушених переселенців. Наприклад, під патронатом меценатської організації залишається психоневрологічний інтернат у Богодухові і не лише. 

Денис Парамонов також додає, що дуже багато уваги приділяється підтримці лікарень країни. Наразі Фонд, що заснував бізнесмен, допоміг вже понад 650 медичним закладам майже з усіх областей України. Йдеться про дороговартісне обладнання та різноманітне оснащення для медзакладів. 


Переглядів: 178
Поширень: 0