Як повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області, минулої доби на Вінниччині рятувальники ліквідували 10 пожеж.
У селі Носиківка Жмеринського району через коротке замикання електромережі загорівся гараж. Вогонь охопив понад 20 квадратних метрів площі. Під час гасіння пожежі постраждав 75-річний чоловік, який намагався самотужки загасити свій автомобіль. Його госпіталізували до лікарні.
Коротке замикання також спричинило пожежу у виробничому цеху в Могилеві-Подільському. Там вогонь знищив перекриття будівлі та підсобне приміщення на площі майже 100 квадратних метрів. Рятувальники оперативно ліквідували загоряння, запобігши поширенню вогню на більшу площу.
Через несправність пічного опалення сталися пожежі у двох приватних будинках – в селі Джурин Жмеринського району та в селі Чернятинці Хмільницького району. В Джурині вогонь пошкодив перекриття будинку, а в Чернятинцях – шиферну покрівлю. Обидві пожежі були ліквідовані спільними зусиллями рятувальників та місцевих пожежних команд.
Крім того, зафіксовано загоряння в екосистемах Липовецької, Турбівської та Кунківської громад. Загальна площа, охоплена вогнем, склала 1,5 гектара. Пожежі були ліквідовані завдяки спільній роботі рятувальників та місцевих пожежних команд.
Рятувальники Вінниччини вкотре закликають громадян бути обережними та не провокувати пожеж у побуті та на відкритих територіях. У разі виникнення надзвичайної ситуації слід негайно телефонувати за номером 101.
Читайте також:
За добу на Вінниччині сталося вісім пожеж: горіли будинки, авто та екосистеми
План втечі провалився: прикордонники на Вінниччині затримали порушників із надувним матрацом