Різновиди та порядок отримання легкових автомобілів в лізинг

Реклама

Взяти легкове авто в лізинг – чудова можливість для підприємства отримати ефективний транспорт на доступних умовах. Це краща пропозиція за вигідністю у порівнянні зі звичайним кредитом, що дозволяє зменшити навантаження на бюджет юридичної особи. Компанія OTP Leasing пропонує кілька варіантів лізингу в Україні за прозорим алгоритмом.

Види лізингу авто та їхні особливості

Щоб отримати автомобіль в лізинг, бізнес може оформити фінансовий або оперативний лізинг. Вони відрізняються за ставкою та адміністративною комісією, обмеженнями щодо пробігу, оподаткуванням та бухгалтерським обліком. Можна виділити наступні умови оперативного варіанта угоди:

  • початковий внесок складає до 20% від ринкової ціни авто, не включає комісію (фінансовий лізинг передбачає 2,5% комісійної виплати);
  • рівномірне розподілення місячних платежів строком до п’яти років;
  • бухгалтерський облік і амортизація об’єкта здійснюються зусиллями лізингодавця;
  • лізингові платежі належать до валових витрат, включають ПДВ.

Протягом встановленого терміну, на який оформлюється лізинг авто в Україні, юридична особа сплачує лише часткову вартість транспортного засобу. По завершенні угоди лізингоодержувач має вибір: купити автомобіль за залишковою ціною та стати його повноцінним власником або повернути його назад.

Лізингові угоди розповсюджуються не тільки на нові легкові автомобілі, але й на транспортні засоби з пробігом до 200 тисяч кілометрів. Лізингоотримувач може визначити, в якому місці будуть придбані авто, але OTP Leasing гарантує співпрацю з надійними постачальниками. Вони пропонують перевірені моделі, які пройшли технічний огляд.

Можливості отримання авто в лізинг

Можна оформити лізинг авто (Київ) та в інших населених пунктах України, крім наближених на відстань менш ніж 50 км до зони бойових дій, білоруського та російського кордону, морського узбережжя. За інших обставин є можливість отримати надійний транспортний засіб у автопарк. Він допоможе у перевезенні вантажів чи пасажирів, обслуговуванні персоналу та інших цілях.

Для отримання легкового автомобіля у лізинг юридична особа має надати певний перелік документів. До нього входять документальне підтвердження платоспроможності – фінансовий звіт компанії за останні два роки діяльності. Також компанія надає уставні документи – актуальну виписку з ЄДРПОУ, довідку платника податків, статут, копію паспорта керівника підприємства чи уповноваженої особи, виписку з реєстру акціонерів.

За умови прозорої діяльності підприємства відповідно до українського законодавства, вчасної сплати податків у юридичної особи не виникне проблем з оформленням лізингу на нове або вживане авто. Підписання угоди стане ефективним фундаментом для розвитку компанії. Завдяки невеликому розміру першого внеску та комфортним місячним виплатам, лізинг стає доступним бізнесам-початківцям, які не мають значних ресурсів для розширення власного автопарку.


Переглядів: 157
Поширень: 0