У Вінниці провели фінал Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч» з футзалу

Вчора, 6 березня, на базі Вінницького міського палацу дітей та юнацтва пройшли фінальні змагання серед юнаків 9-11 класів Всеукраїнської шкільної футзальної ліги «Пліч-о-пліч». Турнір був ініційований Президентом України Володимиром Зеленським та підтриманий Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим, і став справжнім випробуванням для молодих футбольних команд. Про це інформує Вінницька міська рада.

16 команд змагалися за можливість потрапити до фіналу. Внаслідок напруженої боротьби в останньому етапі турніру зустрілися чотири команди ліцеїв №№ 8, 9, 1 та 4, які боролися за перемогу для своїх шкіл.

  • Перемогу у фіналі здобула команда ліцею № 4, яка продемонструвала відмінну техніку та непохитну волю до перемоги.
  • Друге місце - №8 ліцей.
  • Третє - Вінницький гуманітарний ліцей №1 імені М.І. Пирогова.

«Цей турнір – чудова можливість для молоді проявити свої таланти та вміння, а також отримати новий досвід. У сучасному світі багато дітей проводять час у гаджетах, але заняття спортом та активний відпочинок значно корисніші. Усі учасники змагань – справжні молодці, і ми пишаємося їхньою активністю. Бажаємо їм великих досягнень у майбутньому», – зазначила директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.

Переможці фіналу отримали право представляти школи Вінницької міської територіальної громади на обласному етапі турніру.

Читайте також:

У Вінниці відкрилася виставка молодих митців: де її можна переглянути

Стадницький округ підбив підсумки 2024 року: року незламності, турботи та підтримки



Переглядів: 534
Поширень: 0