У Вінниці судили чоловіка, який до смерті побив пенсіонера та викрав мопед

Вінницький міський суд виніс вирок 38-річному місцевому жителю, визнавши його винним у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті потерпілого, а також у незаконному заволодінні транспортним засобом. Чоловік отримав 7 років позбавлення волі.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Трагедія сталася 12 січня 2024 року в одній із багатоповерхівок Вінниці. Під час спільного розпиття алкоголю між раніше судимим чоловіком та 68-річним пенсіонером виникла сварка, яка швидко переросла у бійку. Нападник жорстоко побив літнього чоловіка спочатку руками, а потім і дерев’яною тростиною. Після цього він утік, а потерпілий наступного дня помер у лікарні від отриманих травм.

Крім того, слідство встановило, що в червні 2023 року засуджений незаконно заволодів мопедом місцевого мешканця. Він взяв транспортний засіб під приводом короткострокової поїздки, але не повернув.

На підставі зібраних слідством доказів суд першої інстанції визнав чоловіка винуватим у вчиненні двох кримінальних правопорушень (ч. 1 ст. 289 та ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України). За сукупністю злочинів засудженому призначено покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні та підтримання публічного обвинувачення здійснювала Вінницька окружна прокуратура.

Читайте також:

У Вінниці затримали злодія, який обікрав військовослужбовця в лікарні

Підозрюваного у підпалі критичної інфраструктури триматимуть під вартою 60 діб



Переглядів: 421
Поширень: 0