У ялицево-букових лісах Національного природного парку "Бойківщина" помітили загадкову тварину, яку одразу охрестили карпатським єдинорогом. Фото "міфічного звіра" швидко набрало популярності в мережі, викликавши хвилю зацікавлення та усмішок.
Про це повідомили у прес-службі Державного агентства лісових ресурсів України та Національного природного парку "Бойківщина".
Таємничий єдиноріг – не легендарна істота, а самець козулі, у якого через природні обставини виріс лише один ріг. За словами працівників парку, така особливість трапляється рідко, але можлива: другий ріг може бути втрачений у бійці або ж просто не розвинувся.
Попри наукове пояснення, ця поява стала нагодою ще раз нагадати, наскільки дивовижною та непередбачуваною може бути природа. Один ріг, витончений силует і загадковий вигляд – саме такі деталі роблять лісового мешканця схожим на героя казок і міфів.
Тож наступного разу, коли вирушите на прогулянку лісами Бойківщини, будьте уважні: можливо, вам пощастить побачити загадкового "єдинорога" на власні очі.
Читайте також:
«Друзів не полишають»: історія вінницького гвардійця-кінолога та його вірних чотирилапих напарників
У Чорнобильському заповіднику виявили непроханого гостя: що відомо