З 9 по 11 травня Львів приймав всеукраїнські комплексні змагання UNBROKEN GAMES, що об'єднали військовослужбовців, ветеранів та людей з інвалідністю, отриманою під час служби.
Четверо представників Вінниччини – Армен Гарибян, Ярослав Фіногенов, Дмитро Чорний та Ярослав Бегас – продемонстрували неймовірну силу духу та спортивну майстерність, виборовши загалом три золоті, чотири срібні та одну бронзову нагороди, інформує Вінницька міська рада.
У програмі UNBROKEN GAMES було представлено вісім адаптивних видів спорту: стрільба з лука, пауерліфтинг, армрестлінг, веслування на тренажерах, легка атлетика, настільний теніс, плавання та стрільба з лазерної зброї.
Армен Гарибян розповів, що змагання проходили у двох категоріях – серед аматорів та професіоналів. Аматори отримали цінні призи, а професіонали вперше в Україні були відзначені грошовими винагородами. Головна мета турніру – популяризація адаптивного спорту як потужного засобу реабілітації та соціалізації, а також підтримка фізичного та ментального здоров'я військових і ветеранів через залучення до спорту та фізичної активності.
«Втратити частину тіла – не означає втратити силу духу. Справжні герої не зупиняються після поранення – вони просто змінюють поле бою. І спорт стає їхньою новою зброєю у боротьбі за гідне життя», – підкреслив Армен Гарибян, уособлюючи незламність українських воїнів.
Вінницькі спортсмени показали вражаючі результати на UNBROKEN GAMES:
- Армен Гарибян став чемпіоном у жимі лежачи, піднявши 180 кг, а також здобув "золото" в армреслінгу та "срібло" у штовханні ядра.
- Ярослав Фіногенов виборов срібну медаль у веслуванні на тренажері "Concept".
- Дмитро Чорний посів перше місце серед аматорів у плаванні на дистанції 100 метрів.
- Ярослав Бегас здобув срібні нагороди у бігу на 100 метрів та плаванні на 100 метрів, а також бронзову медаль у веслуванні на тренажері "Concept-2".
Ці блискучі результати вінницьких спортсменів на UNBROKEN GAMES є яскравим свідченням їхньої сили волі, мужності та незламного прагнення до перемоги, надихаючи всю Україну.
Читайте також:
Військового медика з Калинівки Олега Раковського нагородили медаллю за порятунок бійців на передовій