Їхали до Вінниці — опинилися в інфекційному відділенні: 10 дітей отруїлися під час подорожі

Фото ілюстративне

У середу, 9 липня, до інфекційного відділення Стрийської міської об’єднаної лікарні госпіталізували 10 дітей із попереднім діагнозом – гостра кишкова інфекція.

Про це пише My Vin, посилаючись на видання ZAXID.NET.

За інформацією департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА, група дітей прямувала автобусом із села Косино, що на Закарпатті, до Вінниці. У салоні перебували 42 дитини та двоє дорослих. Під час подорожі у частини дітей раптово погіршилось самопочуття – вони почали скаржитися на нудоту, блювоту, біль у животі, у декого піднялася температура.

Одна дитина — у важкому стані

За словами завідувача інфекційного відділення Стрийської лікарні Андрія Баб’яка, 16-річну дівчину госпіталізували у важкому стані, але вже наступного дня її стан покращився до середнього.

«Ми оглянули всіх дітей, 32 дітей вчора ввечері поїхали до Вінниці, де за ними ще деякий час будуть спостерігати вінницькі лікарі. 10 дітей наразі залишаються у нас в лікарні. Чим отруїлися діти, наразі невідомо. Результати досліджень будуть завтра», – повідомив лікар.

Читайте також

У справі масового отруєння в Калинівці поліція повідомила нові деталі: що відомо

Їли власну їжу і пили воду з джерела

Попередньо відомо, що діти не харчувалися у закладах громадського харчування. За інформацією джерел ZAXID.NET, напередодні отруєння вони їли різну їжу, яку приготували самостійно, і пили воду з гірського джерела. Наразі фахівці з’ясовують, що саме стало причиною масового отруєння.

Читайте також:

Раділа «прильотам» і славила путіна: проросійську вінничанку засудили до 5 років в'язниці

Вінниця приймає делегацію зі Швейцарії: результати двосторонніх проєктів



Переглядів: 449
Поширень: 0