До Управління Державної міграційної служби у Вінницькій області звернувся військовослужбовець Сергій Іванович для оформлення закордонного паспорта. Чоловік понад три роки перебував у полоні внаслідок збройної агресії росії проти України.
Про це інформує My Vin, посилаючись на Фейсбук-сторінку Міграційної служби Вінницької області.
Сергій став на захист Батьківщини ще на початку повномасштабного вторгнення, а вже у березні 2022 року потрапив до ворожого полону. Тривалі три роки його чекали вдома рідні та близькі, і день його повернення став справжнім святом для сім’ї.
Отримання закордонного паспорта відкриває Герою можливості для лікування та реабілітації, участі у міжнародних програмах допомоги, а також возз’єднання з близькими, які перебувають за межами України.
Цей приклад демонструє, що держава забезпечує всі необхідні умови для реалізації прав та потреб захисників після повернення до мирного життя.
Читайте також:
Вінничанка вирішила оновити паспорт у день свого одруження
У центрі Вінниці водій збив двох дівчат на пішохідному переході (відео)