На Кубку України з боротьби самбо вінничани здобули 7 нагород

У місті Чернівці з 19 по 21 вересня 2025 року проходив Кубок України з боротьби самбо серед чоловіків та жінок (у спортивному та бойовому розділах). У змаганнях взяли участь близько 300 спортсменів із різних областей України. Вінницьку міську дитячо-юнацьку спортивну школу № 5 у цих престижних змаганнях представляли 6 вихованців, які здобули високі результати: 3 золоті, 1 срібну та 3 бронзові нагороди.

Про це інформує My Vin, посилаючись на сайт Вінницької міської ради.

Чемпіонами Кубка України стали:

  • Володимир Дніпровський (бойовий розділ),
  • Олег Кобенда (спортивний розділ),
  • Віра Устюгова (бойовий розділ).

Срібний призер:

  • Артем Мрочко (бойовий розділ).

Бронзові нагороди здобули:

  • Володимир Дніпровський (спортивний розділ),
  • Анастасія Майдуда (бойовий та спортивний розділи).

Тренер команди Олег Бузовський відзначив високий рівень підготовки учасників:

«Спортсмени усі відпочивають після напружених сутичок. Відборолися дуже добре, боротьба була цікавою, адже на килим виходили й спортсмени "поважного" віку – 40–45 років. Було захопливо спостерігати, як молодь змагається з ветеранами. Наша команда гідно представила себе на цих змаганнях».

Виконуюча обов’язки директора МДЮСШ №5 Тетяна Бондарчук підкреслила:

«Ми пишаємося нашими спортсменами та їхнім досягненням. Кожна нагорода – це результат кропіткої праці як самих вихованців, так і тренерів. Ці успіхи підтверджують, що спортивна школа № 5 є важливим осередком розвитку боротьби самбо у нашому місті».

Читайте також: 

Українські 50 копійок можуть коштувати тисячі гривень: як відрізнити рідкісну монету

«Дія» не зберігає персональні дані: Мінцифра пояснила ситуацію зі «зливом»



Переглядів: 150
Поширень: 0