Побив до смерті, а тіло кинув у криницю: жахливий злочин проти неповнолітньої на Вінниччині

На Вінниччині правоохоронці розслідують резонансну справу щодо зникнення 15-річної дівчини. До поліції звернулися рідні після того, як школярка 5 жовтня не повернулася додому та не з’явилася на навчання в Іллінцях.

Про це інформує My Vin, посилаючись на поліцію Вінниччини.

За інформацією правоохоронців, зачіпкою у розшуку дівчини стала інформація про спілкування з чоловіком, яку вона розповіла знайомій.

"15-річна дівчина та фігурант познайомились у соцмережах й домовились про зустріч. Щоб ніхто не дізнався про його зв’язок із неповнолітньою, чоловік, вірогідно, до смерті побив жертву, а тіло кинув у криницю. Йому загрожує тривале ув’язнення.", - йдеться у повідомленні. 

Наразі стало відомо, що 26-річний зловмисник пообіцяв потерпілій завезти її на навчання на мотоциклі. Попередньо, замість цього, він привіз дівчину до закинутого будинку родичів за 25 км від її дому. Поліцейським фігурант надав покази, що вступив у статеві стосунки з неповнолітньою та з метою приховати злочин, вбив її, а тіло кинув у криницю й присипав камінням.

Чоловік затриманий у процесуальному порядку. З ночі рятувальники та поліцейські проводять заходи з розшуку дівчини. У тому числі тривають роботи з розкопки криниці.

Слідчі розслідують кримінальне провадження за ст. 115 ККУ (Умисне вбивство). Остаточна правова кваліфікація буде визначена після проведення судово-медичної експертизи та усіх необхідних слідчих дій.

Читайте також:

Шість аварій за два дні: на дорогах Вінниччини загинула жінка, ще п’ятеро людей травмовані

У Вінницькій області викрили організовану групу з незаконного виготовлення тютюну та алкоголю



Переглядів: 461
Поширень: 0