У Жмеринці згорів гараж, у Ладижині — будинок: рятувальники запобігли масштабним наслідкам

У ніч на 7 листопада на Вінниччині сталося дві пожежі — у Жмеринці та Ладижині. Завдяки оперативним діям рятувальників вдалося уникнути серйозних наслідків.

Про це пише My Vin, посилаючись на Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

У місті Жмеринка коротке замикання електромережі спричинило пожежу в одному з гаражів. Бійці ДСНС швидко ліквідували загоряння та не допустили поширення полум’я на сусідні будівлі. З одного з поруч розташованих гаражів вони відбуксирували автомобіль на безпечну відстань, аби запобігти його займанню.

Ще одну пожежу цієї ночі ліквідували у житловому будинку в місті Ладижин. За попередніми даними, загоряння сталося через необережне поводження з вогнем.

На щастя, в обох випадках обійшлося без постраждалих.

Рятувальники вкотре закликають громадян бути обережними з вогнем і дотримуватися правил пожежної безпеки, аби зберегти життя та майно. У разі виникнення надзвичайних ситуацій слід телефонувати за номером 101.

Читайте також:

На Вінниччині працівник СТО викрав авто клієнтки та розбив його, врізавшись у дерево

«Чекаю на вердикт»: на Вінниччині киянин із фальшивими документами намагався виїхати за кордон



Переглядів: 183
Поширень: 0