Сім ремонтних бригад з Вінниччини працюють над відновленням тепломереж Києва

Вінницька область активно долучилася до відновлення критичної інфраструктури столиці. Для оперативного повернення тепла в оселі киян з регіону було направлено сім ремонтних бригад. До складу груп увійшли 23 фахівці житлово-комунальної сфери, які представляють Вінницький, Могилів-Подільський та Хмільницький райони.

Про це пише My Vin, посилаючись на сайт Вінницької облради.

Роботи тривають у тісній координації з Державною службою з надзвичайних ситуацій України, Київською міською державною адміністрацією та місцевими комунальними службами. Спільні зусилля спрямовані на максимально швидке усунення пошкоджень теплових мереж.

Окрему підтримку надав обласний центр. Зокрема, 20 січня від підприємства Вінницяміськтеплоенерго до Києва виїхали дві аварійні команди. До їхнього складу увійшли досвідчені слюсарі та електрогазозварники, які мають необхідну кваліфікацію для проведення складних ремонтних робіт на об'єктах теплоенергетики.

Вінницькі тепловики їдуть допомагати Києву: до столиці вирушили дві аварійні бригади

Така міжрегіональна взаємодія дозволяє ефективніше долати наслідки кризових ситуацій та забезпечувати стабільну роботу енергетичної системи країни в зимовий період.

Читайте також:

Бригада з Калинівської громади вирушила до Києва для ліквідації наслідків обстрілів

У Вінниці медсестра врятувала людину, якій стало зле в тролейбусі



Переглядів: 163
Поширень: 0