Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Отамановського оголосила про старт відкритого конкурсу на створення офіційного логотипу. Заклад шукає сучасне та професійне візуальне рішення, яке зможе поєднати традиційні цінності книгозбірні з її розвитком у цифровому та інноваційному просторі.
Про це інформує My Vin, посилаючись на Фейсбук-сторінку бібліотеки.
Участь у конкурсі можуть взяти як окремі автори віком від 18 років, так і творчі колективи чи об’єднання дизайнерів. Організатори наголошують, що участь є повністю безкоштовною, а головна мета — знайти унікальний символ, що стане впізнаваним для відвідувачів та партнерів.
До майбутнього логотипу висунуто кілька технічних вимог. Він має бути авторським, мати кольорову та чорно-білу версії, а також обов’язково містити текст «ВОУНБ ім. В. Отамановського». Важливо, щоб зображення однаково якісно виглядало як на друкованій продукції, так і в соціальних мережах чи на екранах моніторів. Разом із макетом у форматах PNG, PDF або SVG автори мають надати короткий опис своєї ідеї.
Кожен учасник має право представити на розгляд журі до трьох робіт. Прийом заявок здійснюється через спеціальну Google-форму, де також потрібно заповнити анкету учасника.
Кінцевий термін подання проєктів — 10 березня 2026 року. Переможець отримає почесний диплом, подарунок від бібліотеки та унікальну можливість побачити свій витвір як офіційний візуальний символ однієї з найстаріших культурних установ регіону.
Організатори закликають митців та креаторів не втрачати нагоду долучитися до формування нової ідентичності бібліотеки. Деталі та посилання на реєстраційну форму можна знайти на офіційних ресурсах закладу.
Читайте також:
На Вінниччині середня зарплата лікарів екстреної допомоги зросла до 38 тис грн
Кожна третя проба води у Вінницькій області не відповідає нормам