У Вінниці стартували весняні толоки: сотні містян вийшли прибирати береги Південного Бугу

Із настанням тепла вінничани традиційно об’єднуються заради чистоти довкілля. Сьогодні, 17 березня, у місті стартували загальноміські весняні толоки. До прибирання прибережної зони Південного Бугу долучилися близько сотні мешканців. Екологічні заходи проходять у межах «Дня довкілля» та ініціативи «Студентська молодь Вінниці – за чисте довкілля» відповідно до розпорядження міського голови Сергія Моргунова.

Про це інформує My Vin, посилаючись на сайт Вінницької міської ради.

Під час весняних прибирань координацією роботи займається КП «Муніципальна варта» Віннциької міської ради. Традиційно протягом толок долучаються працівники органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, громадських організацій, освітяни та представники релігійних установ. До толоки можуть приєднатися також всі вінничани, які мають бажання поліпшити стан довкілля рідного міста.

Під час загальноміських прибирань учасників забезпечують необхідним інвентарем – рукавиці, мішки для роздільного збирання відходів. Для вивезення зібраного сміття задіюють відповідні комунальні служби.

Директор Муніципальної варти Віталій Чигур розповів про мету та масштаби традиційних весняних прибирань:

«Минулої весни толока об’єднала понад дві тисячі містян. Це чудова традиція, яка показує, що разом ми можемо зробити місто чистішим і комфортнішим. Запрошуємо всіх долучитися до нвступних прибирань парків, скверів, дворів та прибережних зон. Такі заходи формують відповідальне ставлення до довкілля», – ділиться він.

Читайте також:

На Вінниччині через спалювання сухої трави ледь не згорів житловий будинок

У Вінниці вшанували пам’ять загиблих під час авіаудару по Маріупольському драмтеатру



Переглядів: 172
Поширень: 0