У середу, 13 травня, суттєвих магнітних бур не прогнозують. Сонячна активність залишатиметься помірною, а геомагнітні коливання не перевищать небезпечних показників.
Про це пише My Vin, посилаючись на Центр прогнозування космічної погоди NOAA.
За даними прогнозу магнітних бур, протягом доби Kp-індекс коливатиметься від 2 до 3,67 бала. Найвищу геомагнітну активність очікують у вечірні години. Попри підвищення показників, вони залишаються нижчими за рівень слабкої магнітної бурі G1.
Фахівці зазначають, що потужних спалахів на Сонці найближчим часом не очікується. Також не прогнозують небезпечних геомагнітних штормів або різких стрибків сонячної активності.
Водночас метеозалежні люди можуть реагувати навіть на помірні геомагнітні коливання. Найчастіше у такі дні скаржаться на:
- головний біль;
- втому та сонливість;
- дратівливість;
- перепади настрою;
- проблеми зі сном.
Лікарі радять у період підвищеної сонячної активності дотримуватися режиму сну, уникати перевтоми, пити достатньо води та більше часу проводити на свіжому повітрі.
За попереднім прогнозом, магнітні бурі сьогодні та найближчими днями залишатимуться слабкими, тому серйозного впливу на здоров’я більшості людей не очікують.