У Вінниці визначили нову дату проведення загальноміського Велодня, який раніше довелося відкласти. Свято велоруху, заплановане на 7 червня, перенесли через затяжні дощі та негоду. Тепер захід відбудеться у суботу, 20 червня.
Про це інформує My Vin з посиланням на департамент транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради.

Організатори зазначають, що примхи природи не змінили планів об'єднати активну громаду міста. Окрім популяризації екологічного транспорту, подія матиме важливу благодійну мету. Впродовж велосвяткування у місті проведуть благодійну лотерею та збір фінансової допомоги для Збройних Сил України, завдяки яким громада має можливість організовувати масові заходи.
Усіх охочих приєднатися до масштабного заїзду чекають о 10:00. Збір учасників та старт велотону запланований на площі біля водограю у Центральному міському парку імені Миколи Леонтовича.
Читайте також:
Нове дослідження про життя Івана Богуна та оборону міста презентували у Музеї Вінниці (фото)