Чотири громади Вінницької області отримали генератори від польських партнерів

Заклади чотирьох громад Хмільницького району отримали нове обладнання для забезпечення безперебійної роботи в умовах можливих відключень електроенергії. Загалом територіальним громадам передали 13 генераторів потужністю 6.5 кВт, а також 28 мережевих подовжувачів для повного доукомплектування Пунктів Незламності.

Про це пише My Vin, посилаючись на публікацію Наталі Заболотної, очільниці Вінницької ОВА.

Розподіл техніки відбувся у межах обласного Плану стійкості. Обладнання отримали такі громади:

  • Козятинська громада – 2 одиниці;
  • Глуховецька громада – 3 одиниці;
  • Махнівська громада – 4 одиниці;
  • Самгородоцька громада – 2 одиниці.

Отримані генератори спрямують у заклади освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, а також на об’єкти критичної інфраструктури, що дозволить підтримувати їхню життєдіяльність у разі надзвичайних ситуацій.

Ця гуманітарна допомога надійшла до Вінниччини від давніх партнерів із Мазовецького воєводства Республіки Польща. Спільна робота з іноземними колегами дозволяє впродовж тривалого часу поступово підсилювати спроможність українських громад. Головна мета такої взаємодії полягає в тому, щоб місцеві жителі могли отримувати всі життєво важливі послуги за будь-яких умов. Завдяки підтримці польської сторони заклади Хмільниччини стають більш захищеними та готовими до викликів.

Читайте також:

Український досвід зацікавив Європу: Вінницю запросили на конференцію у Франції



Переглядів: 196
Поширень: 0