Творчість, екскурсії та психологічне розвантаження: як відпочивали діти у таборах VinSmart Центру

Енергійна руханка на свіжому повітрі, дитячий сміх та презентація унікальних командних досягнень. Саме так у Вінниці пройшов фінальний день літніх денних таборів від VinSmart Центру. Змістовним, активним та безпечним відпочинком вдалося охопити 275 відвідувачів закладу. КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» організовував події разом із відділом молодіжної політики Вінницької міської ради та партнерами, аби маленькі вінничани долучилися до активного, пізнавального та безпечного відпочинку.

Про це повідомляє My Vin, посилаючись на сайт Вінницької міської ради.

Щоб підбити підсумки цих насичених двох тижнів зміни, діти знову зібралися разом. Для них влаштували яскраве шоу з аніматорами, а також малеча презентувала свої табори, які за цей час встигли стати для них справжньою родиною. Наприкінці останнього заходу всі учасники отримали пам'ятні сувеніри та гарні спогади.

За словами директора VinSmart Центру Дмитра Мири, педагоги закладу та запрошені фахівці виклалися на повну, аби зробити це літо для дітей незабутнім. Він зазначив, що кожен день у таборі – це був новий досвід: від створення поробок із термомозаїки чи глини до випікання бенто-тортів та екскурсій підземеллями міста.

«Команди дітей дуже відповідально підійшли до фіналу зміни: підготували назви, девізи, а дехто навіть намалював плакати з власними емблемами. Також на малечу чекала презентація власних груп, флешмоб та велика розважальна програма від партнерів із "Країни Мрій" – з аніматорами, дискотекою і пінною вечіркою. Ми бачили, як за ці тижні діти розкривалися, ставали більш впевненими у собі та дружніми. Посмішки на їхніх обличчях та позитивні відгуки батьків – це найкращий показник того, що наша команда виконала своє завдання на відмінно», – розповів Дмитро Мира.

Головною метою таких таборів є створення умов для всебічного розвитку підростаючого покоління та адаптації дітей, які постраждали від війни, переконана заступниця начальниці відділу молодіжної політики Вінницької міської ради Олена Войтович.

«Створення змістовного дозвілля для дітей – це один з основних напрямів нашої роботи. Спільно з партнерами ми намагалися створити простір, де кожна дитина почуватиметься захищеною, зможе проявити свої здібності та знайти нових друзів. Програма була побудована так, щоб поєднувати творчість, фізичну активність та соціальну взаємодію, що надзвичайно важливо для психоемоційного розвантаження малечі в умовах війни», – підкреслила вона.

Програму таборів розробили й з урахуванням інтересів різних вікових груп. Діти обʼєднувалися у команди, створювали власну символіку, прапори та девізи. Щодня на вихованців чекали нові відкриття: вони вчилися готувати популярні страви на кулінарних майстер-класах, опановували арт-терапію, відвідували Подільський зоопарк, планетарій, музеї Вінниці та пожежну частину. Особливу увагу приділили руховій активності – заняттям йогою та фітнесом на свіжому повітрі.

VinSmart Центр продовжує активно працювати та вже готує нові цікаві проєкти для розвитку малечі. Організатори закликають батьків долучати дітей до позашкільної активності, адже це – чудова можливість знайти нових друзів, розкрити їхні таланти та отримати необхідне психоемоційне розвантаження в колі однолітків.

Читайте також:

Батьки зможуть цілодобово бути поруч із дітьми: допомога дитячій лікарні Вінниці



Переглядів: 218
Поширень: 0