Вже четвертий рік  поспіль у лютому у Вінницькому національному технічному університеті розпочне роботу Стартап Школа м. Вінниці Sicorsky Challenge. У ній відбувається навчання по багатьох актуальних на сьогодні напрямках: інноваційному підприємництву, ефективним практикам запуску технологічних стартапів тощо. За попередні роки було розроблено низку інноваційних стартапів від «Розумних вікон», «Акустичного зору» і до «LifeLineCardio».

Загалом проєкт Sicorsky Challenge – це своєрідна інноваційна екосистема. Її структура наступна: Стартап Школа Sikorsky Challenge; Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge»; Бізнес-інкубатор «Sikorsky Challenge»; Інноваційна технологічне середовище «Sikorsky Lab»; Центр інтелектуальної власності; Венчурний фонд Sikorsky Challenge і інші фонди.

Вінничани мають можливість долучитись до навчання у першому компоненті проєкту – Стартап Школа Sikorsky Challenge. У лютому у технічному університеті розпочнеться цикл навчання стартаперів за найкращими світовими методиками та за участю провідних тренерів. Кінцевий термін подання заявок – 11 лютого 2020 року. Реєстрація 

Вінницький національний технічний університет запрошує на навчання в Стартап Школу «Sikorsky Challenge» м. Вінниці

На навчання запрошуються автори інноваційних технологічних ідей, бажаючі бути учасниками стартапу (кофаундери), вчені, винахідники, аспіранти, студенти.

До викладання запрошуються високопрофесійні тренери, ментори, експерти, що мають практичний досвід. Школа співпрацює з інвестиційними та венчурними фондами, приватними інвесторами, «бізнес-ангелами» як українськими, так і закордонними.

«Вінницька міська рада підтримує проєкт Стартап школи у Вінниці. Ми зацікавлені в новітніх проєктах, які можуть сприяти місцевому розвитку у різних напрямках. Адже стартап – це творча робота з новим задумом, це пошук бізнес-моделі для інноваційної ідеї, якої раніше не було, і яка в майбутньому зможе вирішувати певні завдання. Навчання у такій школі дозволяє винахідникам працювати в єдиному креативному полі, навчатись, спілкуючись, втілювати свої ідеї та розробки. А ми зі свого боку можемо знайти проєкт, який дозволятиме місту вирішувати конкретні завдання або автоматизувати ті процеси, які органи місцевого самоврядування хочуть вдосконалити», – каже директор департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради Володимир Романенко

Враховуючи досвід попередніх років, цього року до роботи стартап школи для кожної команди буде залучено окремого ментора. 

Деталі проєкту за посиланням



Переглядів: 4068
Поширень: 1