Презентація роману Закоłот: Невимовні культи
Говоритимемо про поєднання жахів, наукової фантастики, ґрімдарку та космічної опери, про те, чому таке сполучення, і що це взагалі за жанри та чим вони дихають сьогодні в світовій літературі.
Володимир Кузнєцов – письменник, літературознавець та геймдизайнер. Його новий роман «Закоłот: Невимовні культи», що вийшов у Видавництві Жупанського в січні цього року, створений на перетині наукової фантастики, космічної опери та лавкрафтіанських жахів. Це – книга-головоломка, пазл, який кожен читач може складати як йому заманеться – і від того отримувати свій власний досвід та інсайт.
Влад Сорд – ветеран, видавець, поет та письменник, творчі проекти якого орбітують навколо химерної літератури: непередбачуваної, похмурої, жорсткої, місцями сюрреалістичної. Його збірка оповідань «Безодня» потрапила до довгого списку «Книги року 2019» від ВВС, і є прекрасним поєднанням реалістичної ветеранської прози та містичного й фантастичного елементів.
Лавкрафтіанський міт, створений більше ста років тому й досі не втратив актуальність та популярність. Ба більше – цей похмурий та безпросвітний всесвіт розширився, втягнувши в свої тенета цілу купу мистецьких форм та жанрів. Зокрема, ґрімдарк.
Ґрімдарк – особлива форма фантастики та фентезі, що фокусується на надмірно похмурих світах та сюжетах, яка набула найбільшої популярності завдяки всесвітам Warhammer Fantasy та Warhammer 40000. В чому принципова різниця між цим жанром та класичною НФ та високим фентезі, до чого тут Лавкрафт і чи є жанр актуальним сьогодні?
Приходьте – поговоримо.

Переглядів: 2408
Поширень: 0