З часу свого народження в Кутаїсі, драма-феєрія „Лісова пісня” Лесі Українки надихала на творчість багатьох талановитих митців: художників, музикантів, поетів, драматургів, режисерів.
Вистава, яку ми пропонуємо, про всіх нас і про кожного зокрема, адже драма розповідає про красу людських почуттів і загубленість духовного гноблення, про необхідність збереження гармонії між людиною та природою.
«Ми вирішили повернутися до витоків народу, прадідам, міфам, коли люди боялися наступити на метелика, знаючи, що в ньому дух живе, на травичку, просили вибачення в дерева. За часів язичництва вони настільки в усе це вірили, оточуючи себе міфами, легендами і всілякими духами”.
Сама постановка через велику кількість пластики і сцен, пов'язаних з обрядами древніх слов'ян, потребувала чимало часу.
Продумувалось усе: і трипільські орнаменти на декораціях, руни добра і багатства на одязі з натурального льону, весільних рушниках і, звичайно, гра світла, яке, як повноцінний актор, виконує неабияку роль.
Виставу було представлено на Міжнародному фестивалі «Сцена людства» у Черкасах та Всеукраїнському фестивалі за творами Лесі Українки у Луцьку.