Впродовж трьох днів вінничани та гості міста отримували дозу естетичного задоволення на фестивалі CodaFest. Проект був покликаний об’єднати чотири види мистецтва : музику, літературу, театр та кіно. В перший день фестивалю організатори зазначили, що такого заходу Вінниця ще не бачила. Справді, CodaFest вдало синхронізував різні творчі напрямки, категорично відмінні стилі та характери прогресивних українських митців.
В п’ятницю учасники та гості фестивалю мали яскраву можливість поринути у симбіоз музики і поезії. Вражаючим був виступ поетеси Оксани Боровець та бандуриста Ярослава Джуся. Їхні «Рими та ритми» залишилися у серцях кожного, адже неможливо бути байдужим до проникливих віршів під загадково-ліричний супровід. Концертна частина вечору була не менш захопливою, адже всі відривались під Tik Tu, Blooms Corda, Фіолет, Dakookа, Lila Oshi до пізньої ночі.
Хто зміг прокинутись після першого дня фестивалю, відвідав ворк-шоп фотографа Ангеліни Москаленко, а також декілька лекцій про сучасні тенденції в українській та зарубіжній культурах. О 14: 00 розпочався Літературний експеримент «Паралелі», а згодом режисер молодіжного театру «Склад 2.0» Єва Якубовська ділилась досвідом- лекцією «Що (не) можна робити в сучасному театрі».
- Робіть театр таким, щоб вам сказали, що ви ненормальні. Коли ти знаходиш свою eстeтику, свій стиль, потрібно продовжувати розвиватись, і нe ставити 99 сeзонів одну постановку. Театр має бути живим. – зауважила Єва Якубовська.
Цікавим був музично-поетичний перфоманс «69» у виконанні Олесі Новик та Ірини Пономарьової. Дівчата буквально тримали у напрузі всіх відвідувачів CodaFestу, адже декламували свої вірші надзвичайно сильно і емоційно. Під час наступного візуально-музично-поетичного експерименту «Заповнення» вінничанки Марина Однорог, Алла Жабокрик, Іліна Шишкіна та Ольга Трач показали як можна об’єднати три види мистецтва. Це був виступ наповнений чуттєвістю, любов’ю, внутрішніми переживаннями та зовнішнім виявом наболілих емоцій.
Ближче до вечора фестиваль наповнився містикою, інтелектуальними розмовами та якісною електронною музикою. Письменник Макс Кідрук презентував нову книгу "Зазирни у мої сни", театр "Склад 2.0" показав емоційну виставу за оповіданням Сергій Жадана "Приморська пустка". Концертна програма розпочалася виступом гурту ZE:RO, згодом грали Mari Cheba та литовський гурт Beissoul & Einius. Знову свято продовжувалось ледь не до 3:00 ночі.
Останній день CodaFestу починався багатообіцяюче. До Вінниці приїхали титани сучасної української культури Тетяна Кисельчук, Євгеній Стасіневич, Юрій Іздрик, Гриць Семенчук. Говорили про літературу, культуру (та її відсутність), а також про тенденції мейнстріму, які заполонили наш простір. День був наповнений перфомансами та експериментами зі змішанням музики і віршів. Поет Павло Коробчук показав, як одна людина може об’єднати в собі непересічного поета та цікавого музиканта. Ввечері можна було подивитися сучасні фільми та відвідати концерт гуртів Jazzforacat, DRUMТИАТР, Zapaska.
Загалом CodaFest подарував Вінниці понад 50 годин сучасного мистецтва. Ці три дні були дуже насиченими і різноманітними. Кожен відвідувач відкрив для себе нові імена, а також отримав неоціненний запас натхнення.