Фестиваль "Крок до мрїї 2016" це: одна тисяча дев'ятсот вісімдесят два талановитих учасника, 18 годинний творчий марафон, 2 дні концертної програми у Будинку Офіцерів (17, 18 грудня з 10.00 до 19.00 ), 180 кубків за призові місця, 3 головних кубка за звання володара Гран-Прі, дипломи, солодкі подарунки, "новорічні півні", "Святий Миколай та обов'язково гарний настрій).
Особливістю проведення фестивалю є те, що діти-сироти, діти з багатодітних – малозабезпечених родин та діти з особливими потребами візьмуть участь у фестивалі безкоштовно, та продемонструють свою творчість на рівні з усіма учасниками.
За переконаннями організатора Фестивалю Ірини Борзової, основною метою заходу є те, аби підтримати кожну талановиту дитину, не розмежовуючи дітей за особливістю та потребами; дати можливість дітям та молоді, незалежно від фінансової забезпеченості їхніх родин, продемонструвати свої таланти на професійній сцені, та отримати оцінку висококваліфікованого журі. На фестивалі «Крок до мрії» діти з особливими потребами будуть якомога більше наближені до умов і стилю сучасного життя, адже усі вони є цінними й активними членами нашого суспільства, що дозволить створити серед учасників інклюзивне середовище!
Учасники цьогорічного фестивалю з міста Вінниці та Вінницької області, демонструватимуть свої таланти у номінаціях:
- хореографія,
- вокал
- та оригінальний,
а також різних стилях та жанрах, серед яких: народні, сучасні та східні танці, комедійно-пародійне шоу, гімнастичному шоу, показ мод, декларування віршів, акробатичне та силове шоу, творча майстерність, народні та сучасні пісні.
"Дякую за підтримку та сприяння Міністерству культури України, Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації, Департаменту культури Вінницької облдержадміністрації, а також Вінницькій міській раді, які вшосте у м. Вінниця допомогають проводитм Фестиваль творчості та таланту «Крок до мрії». Вірю, що кожна дитина талановита, особлива, та повинна мати можливість розвиватись. Адже шанс на успіх та перемогу є у кожного — це лише питання наполегливості, великої праці та підтримки дорослих!" - говорить Ірина Борзова.