Сьогодні, 15 травня, у великій виставковій залі Вінницького обласного краєзнавчого музею відкрилась виставка народного художника України Володимира Козюка «Безкінечний живопис». В експозиції представлені вісімнадцять вибраних творів за 2008-2017 роки, які автор вважає етапними у своєму творчому доробку.
Вітаючи митця із 45-річним ювілеєм, голова облдержадміністрації Валерій Коровій підкреслив: «В особистості Володимира Козюка є унікальне поєднання таланту від Бога із великою працездатністю. Кожну годину і хвилину дорогоцінного часу, як істинний художник, він використовує на улюблену працю, результати якої залишаються у світлинах, художніх полотнах, альбомах». Голова ОДА побажав ювіляру натхнення, вірних друзів та родинного затишку.
Щирі вітання приймав художник від заступника вінницького міського голови Сергія Чорнолуцького, першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської, очільників департаментів облдержадміністрації, керівників творчих колективів і організацій, друзів та колег.
Відкриваючи виставкову експозицію, Володимир Козюк зазначив: «Моє життєве кредо – нести добро, робити гарні речі, створювати справжній живопис, художні фотографії. Я охоче будую міжнародні мости, налагоджуючи творчі зв’язки під час моїх численних поїздок».
Володимир Козюк — художник, фотограф, колекціонер, меценат. Його твори зберігаються у музеях та приватних колекціях України та за кордоном. Широка меценатська діяльність Володимира Козюка поповнила колекції багатьох музеїв та громадських культурних закладів, тільки до фондів Вінницького обласного краєзнавчого музею ним було передано близько 3 000 експонатів.
Людина енергійна, з активною громадською позицією, Володимир веде потужну виставкову діяльність, його живопис набуває функції посла культури України і, зокрема, Вінниччини у різних країнах - у 2015-2016 рр. він проводив майстер-класи у Сіетлі (США), брав участь у І Міжнародному форумі культури у Дуньхуані (Китай), його роботи були закуплені Національним музеєм Китаю, щойно він повернувся з І пленеру «Українські імпресіоністи», який проходив у Нормандії 27 квітня - 12 травня 2017 р. з підсумковою виставкою у Парижі, де роботи подільського художника були відмічені спеціальним дипломом. В столиці України Володимир зробив кілька потужних проектів — у 2016 р. відбулися його персональні виставки у Національному художньому музеї України, у галереї «Жозе» та «МІ7», у Музеї Гончара, в Мистецькому Арсеналі.
Слід відмітити, що у полотнах, які демонструватимуться у краєзнавчому музеї до 21 травня, художник звернувся до великих форматів живопису, що вимагає від митця певної сміливості, вправного композиційного рішення, режисури простору.
Географія картин досить широка - це й традиційна подільська хата, і околиці батьківського обійстя, рідна Вінниччина і розмаїття українських ландшафтів. Сім країн світу, які відвідав художник, відмічені в експозиції авторськими живописними візитівками.