На відкритті виставки побував і кореспондент Укрінформу.
«Ідея створити таку експозицію – моя, а відбулась вона тільки завдяки тому, що мене підтримав Володимир Продивус. Тут зібрано 36 світлин у метровому форматі, які представляють Вінницю та вінничан кінця ХІХ початку ХХ століття. Колекціонував ці фото декілька років поспіль – є фото із моїх власних архівів, із архівів інших колекціонерів, музеїв, зокрема, обласного краєзнавчого музею. Кожен раритет – особливий і має цінність для Вінниці - Михайло Коцюбинський, Микола Леонтович із родиною, винахідник польової кухні поручик Турчинович – знакові постаті для Поділля, представлені і найгучніші події з життя міста – ярмарки, буржуазна революція 1917 року, відкриття острова «Спорт», - розповів Володимир Козюк.
Урочиста подія у найпрестижнішій галереї «ІнтерШик» не залишила байдужим жодного відвідувача. Глядачі із захопленням роздивлялись чорно-білі унікальні пам’ятки художньої та історичної фотографії, відтворені на шовку. На відкриття завітав і меценат Володимир Продивус. «Вінниця – рідне для мене місто, відтак, до ювілею хотілося для міста та його мешканців зробити подарунок, який би запам’ятався надовго. У часи заснування Вінниці не заглянеш, а тут така можливість повернутися майже на сто років назад! Той час визначав наше сьогодення, те, ким ми є, чого досягли. Ці фотографії – не тільки документальні свідчення історії мого міста, це ілюстрації нашого коріння. На мою думку, «Вінничани – погляд у минуле» - гідний проект. Ці фотороботи, портери епохи і вінничан, залишаться на полотні і, сподіваюся, в душах людей, які тут народились, або живуть», - поділився враженнями В. Продивус.
Присутні також змогли взяти участь у благодійному аукціоні – придбати світлину на вибір. Кошти, виручені на аукціоні, підуть на допомогу дітям, адже звернень до благодійного Фонду Володимира Продивуса чимало.
Усі бажаючі зможуть подивитись виставку до 15 вересня. Окрім того, інша частина проекту представлена у Києві у Центрі української культури та мистецтва на Подолі, відтак, із історичною спадщиною Поділля знайомляться кияни та гості столиці.