Останній місяць літа запам’ятається першим пожовклим листям, що спадає на тротуари, будівельними авралами на вулицях і звичайно ж людьми, яким не байдуже наше сьогодення і майбутнє…
Таня Вакула. У свій день народження волонтерка замість подарунків собі збирала кошти на ремонт кімнати в інтернаті переселенцю й інваліду дитинства Артуру Крупенко.
Семикласниця Настя Муха з Чечельника, яка врятувала потопаючу 6-річну дівчинку, стрибнувши за нею у воду в одязі.
Микола Форманюк. Заступник міського голови був головним переговірником з громадою на полі біля Сабарова, де облаштовується нове міське кладовище й де було дуже гаряче.
Юлія Вотчер, голова ГО «Мольфар», як організатор першого снайперського турніру серед команд українського спецназу
Олександр Рябенький, тренер з важкої атлетики Крижопільської дитячо-юнацької спортивної школи, який створив кращий спортзал в районі, відремонтувавши його за час своєї літньої відпустки разом з дружиною та синами
Сергій Моргунов. Міський голова підтвердив, що добро не має залишатись безнаказаним)) І – нагородив сьомим айфоном 14-річну школярку Марію Чикальську (героїню «Вінничан серпня»), яка самотужки за два дні зібрала на Бригантині 50 мішків сміття після т.з. відпочивальників.
«Це мені!?», - не повірила школярка.
«Так, адже ви приклад для тих людей, які розкидали сміття, а ви за ними прибрали. Це має стати уроком для нас всіх. Ну, і звичайно, прикладом до наслідування. Надзвичайно приємно, що у Вінниці живуть такі юні патріоти», - наголосив мер.
Колінз Нгаха, капітан футбольного клубу «Нива-В», який отримав громадянство України. До речі, футболіст-камерунець володіє українською мовою краще багатьох депутатів-патріотів.
Депутат обласної ради Людмила Станіславенко і 12-річна школярка Луїза Милованова, які стали героями вінницької серії фільму «Слава Україні! Героям слава!» про волонтерів. Дівчинка зіграла саму себе, як заробляла малюванням на виготовлення нагород для українських воїнів, а депутатка – директора школи, де навчаються герої. Також вона допомогла фінансово зйомкам фільму.
Людмила Поворознюк. Разом з друзями-реконструкторами залучила ряд відомих фотографів міста до циклу благодійних фотосесій для підтримки притулків для тварин.
Художники Володимир Козюк і Володимир Оврах. Організатор і переможець Першого Всеукраїнського мистецького пленеру, учасники якого малювали на картинах Вінницю.
Рая Панасюк. Голова ГО «Гармонія», директор однойменного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, натхненник проекту служби перевезення людей на візках, уповноважена з прав людей з інвалідністю Кабінету Міністрів за результатами соціологічного опитування була визнана найдостойнішою для присвоєння звання «Почесний громадянин міста» у 2017 році.
Тетяна Новікова («лікарка Ксю»). Легендарну лікарку, яка поїхала рятувати бійців на передовій будучи вагітною, нарешті знайшла Зірка Народного Героя.
Геннадій Вацак, ініціатор і спонсор нової фотолокації Могилева-Подільського. Нехай вона і не є оригінальною, проте зроблена для людей.
Олена Колесниченко - краща спортсменка Вінниччини в серпні, яка здобула "бронзу" з легкої атлетики на літній Універсіаді в Тайвані
Владислав Качур, викладач іноземних мов у ЗОШ №6, який увійшов у ТОП-20 найкращих вчителів України. Поки що. Бо 7 жовтня оголосять і найкращого вчителя України за версією Global Teacher Prize Ukraine.
Ну а нам всім наразі – доброї теплої і мирної осені! Теж поспішайте робити добро і свою справу. І не забудьте пошарудіти-потішитись з дітями в багряному падолисті, хто зна скільки цієї осені буде цьогоріч.
* (медіа- та соцмережевий зріз)