Програмою «Персональний кабінет пацієнта» користується все більше вінничан. Отримавши логін та пароль доступу до свого Персонального кабінету, людина може ознайомитися з усіма записами та результатами медичних досліджень. Крім того – має можливість онлайн запису на прийом до лікаря. Наразі у Вінниці вже створено майже сім з половиною тисяч Персональних кабінетів пацієнта.

Впровадження інформаційних технологій є важливою рушійною силою розвитку медицини. Автоматична обробка інформації створює єдиний медичний інформаційний простір у місті та дозволяє покращити якість обслуговування вінничан. Планується, що до 2020 року база даних про стан здоров'я мешканців міста охопить всі медичні заклади Вінниці, первинного та вторинного рівня, які підпорядковуються департаменту охорони здоров'я міської ради.

«В цьому році завдяки Інтернет-ресурсу «Персональний кабінет пацієнта» вінничани отримали можливість переглядати дані своєї медичної картки, результати аналізів, висновки лікарів, а також знайомитися із призначеним лікуванням тощо не виходячи з дому. А також – без телефонного дзвінка чи відвідування Центру первинної медико-санітарної допомоги записатись на прийом до лікаря», – каже директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

Для реєстрації у цій системі потрібно звернутись з паспортом у Центр первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання для того, щоб отримати логін та пароль у сімейного лікаря. Зайти до «Персонального кабінету пацієнта» можна і з офіційного сайту міської ради. Для цього потрібно увійти в розділ «Галузі міста» та перейти до підрозділу «Охорона здоров’я».

Онлайн-запис на прийом до лікаря здійснюється натисканням кнопок «Запис до лікуючого лікаря» (лікаря загальної практики сімейної медицини) та «Запис до вузького спеціаліста» (невропатолога, гастроентеролога, офтальмолога, кардіолога, отоларинголога та інш.). Якщо на теперішній час дільничний лікар пацієнта буде відсутній, йому буде надана можливість вибрати лікаря з переліку всіх лікарів Центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Кількість людей, які оформлюють Персональний кабінет пацієнтів постійно збільшується. На 1 липня у цій системі було зареєстровано 1660 кабінетів, а станом на 1 листопада – вже 7472.



Переглядів: 3012
Поширень: 0