22 грудня розпочався прийом документів до рибоохоронного патруля Вінницької області. До управління шукають ще 5 рибоохоронних патрульних, а також адміністративний персонал – начальника відділу іхтіології та регулювання рибальства.
Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:
- Копія паспорта громадянина України;
- Письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;
- Письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;
- Копію (копії) документа (документів) про освіту;
- Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;
- Заповнену особову картку встановленого зразка;
- Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік.
Інформацію щодо посадових обов’язків, кваліфікаційних вимог можна переглянути за посиланням.
Документи на участь у конкурсі приймаються за адресою: 21050, м. Вінниця, пров. Селянський,9 до 17:30 11.01.2018 року включно.
За детальною інформацією звертайтесь за номером тел.: (0432) 67-12- 34 або на електронну адресу [email protected].
Конкурс на зайняття вакантних посад до рибного патруля відбудеться відповідно до вимог Закону «Про державну службу» у новій редакції, включатиме електронне тестування та співбесіду і буде максимально прозорим та зрозумілим для суспільства.
Нагадаємо, відповідно до штатного розпису у Вінницькому рибоохоронному патрулі передбачено 15 патрульних. Вони будуть патрулювати водойми та проводитимуть рибоохоронні рейди із затримання порушників правил рибальства, перевірятимуть діяльність рибалок-промисловиків та законність походження риби у точках продажу і на ринках, співпрацюватимуть з громадськістю.
Рибоохоронний патруль є органом із якісно новими стандартами роботи. Його створено замість ліквідованих органів рибоохорони (рибінспекції), що були об’єктом численних нарікань з боку рибалок. Це використання європейського досвіду, сучасне оснащення та відкритість перед суспільством. Патрульні будуть набиратись на основі відкритого конкурсу, пройдуть фахове навчання, курси підвищення кваліфікації.
В 2017 році вперше за багато років держава створила необхідні умови для ефективної рибоохоронної роботи, йдеться про забезпечення патрульних паливно-мастильними матеріалами та сучасною технікою. Зарплата патрульних складатиме близько 9 тис грн.