28 жовтня навпаки – по-СТУДЕНТСЬКОМУ
«У 2010 році на студентів дивились та дивувались – студенти з розумом не товаришують, зробили собі вибори, потім Парламент утворили, ще б трохи і закони почали випускати…», - саме з таким наповненням лунали меседжі від старшого покоління. «Вам політики мало довкола». «Президента обрали, завтра місцеві вибори, а ви погратися вирішили у політику?». «Які з вас депутати?». Яку фразу оберете ви, з вищеперерахованих? А студентам тоді було не соромно та не принизливо займатись студентськими виборами. Іноді, спостерігаючи за студентською винахідливістю, можна було порадити справжнім політикам зайняти у них трохи креативу!
У 2011 лунали інші гасла, нові обличчя, свіжа впевненість, наполегливість у студентських очах аби все ж таки переконати однодумців, однолітків-виборців та потрапити в омріяний Парламент. На них дивились вже зовсім інші очі, але періодично в них читалось: «Що, ще не награлись? Одного року мало було для ігор? Діти, воно вам треба?». Але з кожним днем існування Парламенту, коментарів ставало все менше та менше і саме в цьому була перемога.
Влітку 2012, студенти здивувались: «Виборів до Парламенту восени не буде…((». Важко далось аргументувати студентам, що вибори відбудуться вже наступного року, але вони оберуть іншого – більшого розмаху. Але все ж таки Вінниччина в жовтні 2012 отримає нових лідерів, нових депутатів. Ні, не 29 жовтня, трохи раніше, також народних, але студентських.
Їх буде близько 10, у них будуть горіти очі, їх будуть впізнавати в університетах та коледжах, адже їх оберуть. Їх можна буде охрестити «свіжою кров\'ю», «ковтком повітря» та іншими прекрасними епітетами, але ви самі згодом у цьому переконаєтесь.
Не важко передбачити, що нижче буде безліч коментарів: «О справжні депутати, тільки балачки», «Краще щось робили, а не виборами займались», «Всюди політика – навіть у студентів». Але проводячи аналіз базарних розмов, такі саме фрази звучать і про депутатів, так про народних, але тих, які отримують зарплату. А я відповім наперед усім: «Їх оберуть, вони зроблять і дуже скоро, дуже скоро вони стануть гідними опонентам діючих депутатів, діючих політиків та можновладців. Їм не буде соромно – адже вони пройшли усе: агітацію, вибори, легітимізацію».
Діти нині повторюють багато, але нині діти вже з НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ і вони будуть все менше й менше повторювати, а навпаки – більше й більше створювати прикладів до унаслідувань!