Попереднє питання
Олександр
Шановний Володимире Борисовичу.
КВН у Вінниці без перебільшення можна назвати містоутворюючою грою. На протязі 50 років вона збирала не лише сотні тисяч уболівальників, але і виводила тисячі з них на сцену. Значна частина міської інтелектуальної еліти пройшла через школу вінницького КВН. Серед них викладачі університетів, професори, заслужені журналісти України, актори професійних театрів, депутати місцевих рад, підприємці, адміністратори. КВНщики у минулому двічі очолювали міський виконавчий комітет. Один з них був керівником обласної державної адміністрації. Значний вплив і присутність КВНщиків міста у місцевих засобах інформації. І не тільки у місцевих. Головний редактор програм каналу 1+1 - вінничанин. Редактори каналу “Інтер” - вінничани. Директор ТО “Амік” - теж вінничанин. Серед кращих педагогів, лікарів, інженерів, підприємців значна кількість людей з КВНівської сцени. У Вінниці за 50 років з'явилися цілі сімейні династії КВН: Пасіхови, Педоруки, Науменки, Дядьковичі та багато інших.
На відміну від інших міст, де КВН розвивається здебільшого спорадично, у Вінниці він має серйозні організаційні засади. Саме у Вінниці була першою в історії цієї гри організована міська ліга КВН. У Вінниці була створена перша жіноча команда КВН в Україні. Вінницькі КВНщики стали ініціаторами створення всеукраїнського об'єднання клубів веселих та найкмітливіших Асоціації “КВН України”.
Сьогодні ОМГО “Вінницький КВН” є наймасовішим молодіжним громадським об'єднанням міста та регіону. Крім своєї профільної діяльності вінницький осередок КВН активно бере участь у загальноміських заходах. Частіше навіть є ініціатором нових рухів та заходів. Вінниціанський кінофестиваль, Прикольно Олімпійські ігри, святкування Дня Святого Валентина, фестиваль Дідів Морозів, Парад наречених, флешмоби на шквал “Битви подушками”, суботники — це лише самі відомі, що завдяки ЗМІ набули широкого розголосу, ініціатив.
Особливо потрібно відмітити постійну на протязі 50 років плідну співпрацю вінницького КВНа з муніципальними органами влади. Організатори КВНівських заходів завжди добросовісно виконували соціальне замовлення на створення оптимістичного та творчого сприймання життя серед різних верств вінницької громади починаючи зі шкіл, коледжів, університетів і закінчуючи трудовими колективами.
З огляду на вище вказане будемо просити міську раду до дня відзначення 50-річчя вінницького КВН прийняти рішення про присвоєння досі безіменному скверу, що йде від МПМ “Зоря” до церкви імені “Вінницького КВН”.
Обіцяємо взяти активне дієве шефство над територією цього скверу. Плануємо методом громадських ініціатив та залучення грантів наповнити сквер тематичними скульптурами та іншими об'єктами, які створять особливу оптимістичну атмосферу для цього місця.
Звертаємо увагу на те, що присвоєння скверу імені “Вінницького КВН” стане унікальною подією у топомастичній історії не тільки нашого краю та України, а і для усієї території, яка входила до складу СРСР. Це приверне увагу до нашого міста, як міста, що бере на себе ініціативу у створені нових реалій та брендів сьогодення. Сквер з оригінальною назвою і облаштований відповідно до неї може стати не лише окрасою на межі промзони та житлового мікрорайону, а ще одним креативним туристичним об'єктом міста.
Приймаючи рішення про присвоєння скверу імені “Вінницького КВН” міська рада не витрачаючи значних коштів надасть особливий статус окремо взятій міській території, що само по собі буде допомагати розвитку у вінницькій громаді відчуття гордості та відповідальності від звання мешканця нашого міста. Маємо надію таким чином, як члени міської громади, творити свою особливу міську вінницьку історію, а у даному випадку навіть і географію.
Звертаючись особисто до Вас, Володимире Борисовичу, хотіли б у вашій особі бачити підтримку нашої ініціативи для прийняті позитивного рішення по нашому звернені.
В. Гройсман
Шановний Олександре! Із таким клопотанням до виконкому міської ради вже звернулось керівництво МПМ «Зоря». Ідея абсолютно сприймається. Але є певна процедура, про яку директору закладу Євгену Майданику вже розповіли. Далі цим питанням будуть займатись департаменти культури та містобудування, архітектури та кадастру. Дякую.