Попереднє питання
Мішина Людмила
Шановний Володимире Борисовичу!
Мені 34 роки, я кандидат фармацевтичних наук зі спеціальності “Фармацевтична хімія та фармакогнозія”, сумлінно працювала 8 років аситентом кафедри фармацевтичної хімії Вінницького медуніверситету (з 2004 року), розпочала виконання докторської дисертації.
Ректор медуніверситету Мороз В.М. пролобіював моє звільнення з роботи 03.03.12 р. за п.4, ст.40 КЗпП України на підставі фальшованих службових записок та актів, які склала за один день зав. кафедрою Ющенко Т.І. і яких я ніколи не бачила. Насправді мене звільнили за те, що в 2009 р. я написала два сучасних навчальних посібника з фармхімії, яким немає аналогів в Україні і відмовилася зробити співавтором зав.кафедрою, як того вимагали ректор, два проректори і зав.кафедрою. Мій перший навчальний посібник у 2009 році отримав гриф МОЗ України (http://www.uapf.com.ua/blog.php?u=1117&b=11). Мою відмову у співавторстві адміністрація університету сприйняла як посягання на безпеку організованого ними на кафедрі фармхімії незаконного ганебного бізнесу з продажу моїх ранніх праць — методичних вказівок з фармхімії для студентів, які повинні були отримувати їх безкоштовно. Прибутки від поборів зі студентів — кілька мільйонів гривень.
Мої неодноразові звернення до керівництва ВУЗу з 2009 р. не дали позитивних результатів, тому я зверталася до Президента України, МОЗ, МОНмолодьспорт України, Уповноваженого з прав людини ВР України, Генеральної прокуратури, прокуратури м. Вінниці та області, СБУ, Державної фінансової інспекції, Відділу боротьби з організованою злочинністю УМВС України.
В результаті, злочинці продовжують свою діяльність, прокуратура до цих пір шукає, куди поділися мільони гривень, ректор в 70 років отримує зарплату та пенсію, користується пільгами Героя України та депутата Вінницької обласної ради та ін. і, з його слів, “разом з Президентом України будує нову Вінничину”.
Я не працюю майже 4 місяці та не оплачую комунальні послуги. Подала до суду 4 позовних заяви на університет в особі ректора Мороза В.М. Наймані ним 3 адвоката на кожному суді брешуть, роблять наклепи та представляють фальшовані документи. Останній підроблений документ для суду, щоб приховати фінансові махінації в медуніверситеті — мій розрахунковий листок з бухгалтерії за лютий 2012 р. Тому, 26.06.12 р. я повторно звернулася зі скаргою до Державної фінансової інспекції у Вінницькій області.
Судді, прокурори, міліція не лише відкрито приховують факти, а й наводять факти, які не відповідають дійсності, тому перспектива судових тяганин — Європейський суд.
Прошу Вас, якщо це можливо, допоможіть мені, будь-ласка, з безкоштовною допомогою адвокатів та з тимчасовим працевлаштуванням (прикладаю мою характеристику та резюме).
02.07.12 р. Людмила Мішина
В. Гройсман
Шановна Людмило! Що стосується тимчасового працевлаштування, то, оскільки Ви, наскільки я зрозумів з Вашого звернення, за фахом є фармацевтом, то радив би Вам звернутись безпосередньо до керівників фармацевтичних підприємств, оскільки департамент охорони здоров’я не має відношення до кадрових призначень в аптечній мережі міста. Прийом у лікувальні заклади міста на роботу відбувається на конкурсній основі спеціальною комісією, яка проводить співбесіди із претендентами на вакантні посади. І у разі оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади Ви можете подати свої документи. Інформація про наявність вакантних посад у міських закладах охорони здоров’я розміщується на офіційному сайті міської ради, а також друкується у газеті «Вінницька газета». Що стосується допомоги адвокатів, то адвокати є незалежними при здійсненні своєї професійної діяльності і не підпорядковані жодному органу влади, у тому числі і міській раді. Водночас повідомляю Вас, що міською радою створено консультаційно-правовий центр, куди Ви можете звернутись за консультацією, яка надається безкоштовно. Центр розташований у лівому крилі першого поверху міськвиконкому. Дякую.