Шановна Юлія! Вирішення питання по суті – це вирішення питання на довгострокову перспективу. Ви, напевне, розумієте, що за кожну послугу має хтось платити. Тобто, якщо хтось прибирає майданчик, то хтось це оплачувати. Я опишу в повному обсязі ситуацію, щоб Ви мали можливість зрозуміти причинно-наслідковий зв’язок.
Зазначений майданчик був побудований для мешканців прилеглих будинків, які до недавнього часу перебували в комунальній власності територіальної громади міста на балансі департаменту житлового господарства Вінницької міської ради. Утримання цього дитячого майданчика виконувало ТОВ «ЖЕО» за рахунок коштів тарифу з утримання даних житлових будинків. Вартість утримання прибудинкової території, зокрема дитячого майданчику, була включена до цього тарифу.
Сьогодні в житлових будинках № 39, №41 по вул. Келецькій, №79 по вул. Лялі Ратушної створені ОСББ. Вони списані з балансу департаменту житлового господарства та вже не обслуговуються ТОВ «ЖЕО». І в цьому є ряд переваг для мешканців. Але залишаються питання, які ще не вирішенні, в тому числі і те, що стосується прибирання дитячого майданчику.
Тому наприкінці літа працівники департаменту житлового господарства провели зустріч з головами та представниками ОСББ прилеглих будинків та запропонували можливі варіанти вирішення питання ремонту та утримання дитячого майданчика.
Найбільш дієвий – це укладання договору між самими ОСББ щодо дольової участі в утриманні зазначеного дитячого майданчика. Для мешканців будинків – це невеликі кошти. Але наразі жителі будинків так і не дійшли згоди. Через це дитячий майданчик в такому стані, в якому є. Сподіваюсь, Ви тепер розумієте, що потрібно зробити для вирішення питання по суті. Дякую.
P.S. Вінниця – найкомфортніше місто, бо разом із органами місцевого самоврядування до цього докладає зусилля більшість вінничан. І ще одне питання – а хто цей майданчик довів до такого стану? Чи не мешканці будинків навколо?