Насправді немає жодної цінової категорії, яка говорила б: «Це якісний костюм», або «Це якісна тканина». Костюм за 2000 доларів в одному магазині може бути таким же добрим, як і костюм за 1500 доларів в іншому. Але різниця між 200 і 2000 доларів набагато більша, як і відмінності в якості. Тому я відповім на те, що, як на мене, є суттю питання, а саме: «У чому різниця між костюмом низької якості та костюмом високої якості?». Звісно перш за все, сама тканина. Купити тканину бавовна для сорочки чи костюма високої якості зараз можна онлайн і офлайн.
Пасує
Щоб заощадити гроші, дешеві костюми виробляються масово, як і інший роздрібний одяг. Таким чином, костюм може "підходити" вам достатньо, але він може бути занадто тісним в одній області або смішно звисати по тілу. Дорогі костюми шиють спеціально для вас, тому кожен стібок та кожна складка розраховані на вашу фігуру. Якщо весь сенс покупки костюма полягає в тому, щоб виглядати бездоганно, наприклад, на весіллі, то найкращим вибором має стати дорожчий, але зшитий на замовлення костюм. Це також вірно, якщо у вас незвичайна комплекція - наприклад, якщо ви вище, ширше за інших людей, і вам важко підібрати звичайний одяг.
Матеріал
Тканина, яка використовується в дешевих костюмах, звичайно ж, дешева. Здебільшого це суміші бавовни, трохи поліестеру або віскози. Зазвичай він не пропускає повітря, що завдає вам дискомфорту в спекотні дні. Якщо використовується вовна, вона, швидше за все, перероблена або є синтетичною сумішшю. Ґудзики зроблені з пластику, а от рогові гудзики можна знайти на дизайнерських костюмах. Вони можуть закуповувати тканини на європейських фабриках із гарною репутацією виробника високоякісних тканин. Такі тканини можна знайти і в інтернет-магазині тканин Атлас.
Шви та загальна конструкція
Костюми за 200 доларів пошиті на машині, бо машини працюють швидше, а час гроші. В результаті можуть виникати помилки, що не піддаються контролю якості. Дешевші костюми також мають плавлене полотно, що в основному означає, що виробники використовують плавкий флізелін, який приклеюється до вовняної (або поліестерової) тканини костюма. З іншого боку, костюм за 2000 доларів повністю зшитий, що, напевно, є найсильнішим показником якості костюма. Він також пошитий вручну, тому ви можете бути впевнені, що кожному стібку приділено особливу увагу. І хоча машини швидше, люди точніші. Саме тому зшиті на замовлення костюми завжди дорожчі, це мистецтво.
Деталі
Все завжди криється в деталях. У дорогому костюмі, ймовірно, буде багато деталей, яких немає у не дорогому костюмі. Перламутрові або рогові гудзики замість пластикових, петлі ручної роботи замість машинних, деталі ручного рядка і т. д. — ось ті дрібнички, які дійсно відрізняють якісний одяг від продукту масового виробництва.