Учора вночі, під час комендантської години, патрульні зупинили автомобіль Volkswagen Passat на вулиці Андрія Первозваного за порушення правил дорожнього руху.
Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Вінницької області.
Під час спілкування з водієм інспектори помітили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння: різкий запах алкоголю, нечітку мову та порушення координації рухів. Йому запропонували пройти перевірку на Драгері, однак чоловік відмовився.
Крім того, поліцейські встановили, що 21-річний кермувальник уже був позбавлений водійських прав через попереднє порушення за нетверезе кермування. На 21-річного водія автомобіля Volkswagen Passat патрульні склали 2 протоколи: за ч. 2 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння, вчинене повторно протягом року) та за ч. 5 ст. 126 (За те, що вдруге протягом року сів за кермо, будучи позбавленим права керування) КУпАП.